18. kolejka - Sokół Wręczyca Wielka

Po sobotnim zwycięstwie nad Okszą, Orzeł przybliżył się do gry w grupie mistrzowskiej. Ewentualne zwycięstwo nad Sokołem Wręczyca może zapewnić naszej drużynę grę o powrót do Klasy Okręgowej. Warunkiem jest jedynie zwycięstwo nad Sokołem. W tabeli klub z Wręczycy Wielkiej plasuje się na piątym miejscu. W sobotę nasz rywal przegrał z Płomieniem Czarny Las 4:0. W pierwszym spotkaniu z Sokołem,Orzeł wygrał 1:4.
Będzie to drugie podejście do rozegrania tego spotkania. 9 kwietnia spotkanie uniemożliwiła woda zalegająca na boisku przy ul.Starzyńskiego. Niestety prognoza pogody na jutro nie jest korzystna - znowu ma padać deszcz. Jutrzejsze spotkanie wyjątkowo odbędzie się na stadionie Victorii Częstochowa (ul.Krakowska 80).

Klub Sportowy Sokół Wręczyca Wielka

Rok założenia: 1954
Strona internetowa: [LINK]

Orzeł w tym sezonie u siebie: 7 zwycięstw - 2 remisy - 0 porażek