Juniorski raport #2

Juniorzy młodsi w trzeciej kolejce podejmowali Akademię Sportową Lubliniec. Przez 75 minut nasi zawodnicy stawiali opór,jednak w ostatnich pięciu minutach goście strzelili cztery bramki i wygrali 0:4.

Orzeł Kiedrzyn - Akademia Sportowa Lubliniec 0:4 (0:0)

Skład: Postawa - Burzyński, Gidziela, Kotliński, Magnuszewski, Wolski, Bartosik, Kostrzewa, Ludwiczak, Mazur, Warzecha

Po trzech kolejkach nasi juniorzy zajmują siódme miejsce. Kolejnym rywalem będzie wicelider Stradom Częstochowa. Początek wyjazdowego spotkania w najbliższą sobotę (23.04.) o godzinie 11.

Młodzicy w swoim pierwszym spotkaniu pokonali KS Złoty Potok 0:2.

Bramki: 50' Glin, 54' Kasztelan

Skład: Plaskacz - Całusiński, Czupryna, Dudek, Glin, D.Kalota, K.Kalota, Kasztelan, Młynek

W tabeli młodzicy zajmują trzecie miejsce. W następnej kolejce przeciwnikiem młodzików będzie LKS Kamienica Polska. Początek spotkania,w czwartek 28 kwietnia o godzinie 17.