Koniec pucharowej przygody

Okres przygotowawczy zakończyliśmy półfinałowym meczem ze Skrą Częstochowa. Niestety III-ligowiec wygrał 3:2,kończąc tym samym nasz udział w Pucharze Polski. Sobotnie spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze,którzy objęli prowadzenie w 9. minucie. Po objęciu prowadzenia,Skra spuściła z tonu,czego efektem był wyrównujący gol Mateusza Teodorczyka. Do szatni oba zespoły zeszły z remisem.

Po przerwie gracze z czwartego szczebla rozgrywek częściej zagrażali bramce Karola Kuczery,czego efektem były dwa gole. Ostatnie 15 minut graliśmy w 10,po czerwonej kartce Mateusza Teodorczyka. W ostatniej akcji meczu,rozmiary porażki zmniejszył strzałem głową Marek Kurpios.

W finale Skra zmierzy się ze zwycięzcą półfinału Polonia Poraj - MKS Myszków/Piast Przyrów. Natomiast w najbliższą sobotę zapraszamy na inaugurację wiosennych zmagań.

Skra Częstochowa - Orzeł Kiedrzyn 3:2 (1:1)