Orzeł - Błękitni 6:0

W deszczowe i wietrzne sobotnie popołudnie zainaugurowaliśmy rundę wiosenną w A-klasie. Nasz pierwszy ligowy pojedynek w 2017 roku zakończył się pewnym zwycięstwem 6:0.

Już w czwartej minucie po podaniu na lewą stronę boiska i wyminięciu obrony, wynik spotkania otworzył Mateusz Teodorczyk. W dwunastej minucie po niemal identycznej akcji podwyższył Maciej Wolski. Goście po początkowym szoku starali się wrócić do gry,jednak brakowało skuteczności. W 29 minucie wynik ponownie na listę strzelców wpisał się Mateusz Teodorczyk,a dwie minuty później wynik pierwszej połowy strzałem z dystansu ustalił Maciej Wolski.

Druga część spotkania przez długi czas nie przynosiła bramek. Ze strony obu drużyn nie brakowało okazji,ale brakowało skuteczności. Dopiero w 83 strzałem z rzutu wolnego Maciej Wolski po raz trzeci wpisał się na listę strzelców. Wynik spotkania ustalił w 85 Oskar Operacz wykorzystując zamieszanie w polu karnym gości.

Orzeł Kiedrzyn - Błękitni Libidza 6:0 (4:0)