Orzeł - Płomień 4:1

W ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej wygraliśmy z Płomieniem Czarny Las 4:1. Tym razem stawką spotkania był ewentualny awans Płomienia do grupy mistrzowskiej. Goście rozpoczęli spotkanie lepiej. Już w czwartej minucie po błędzie naszego obrońcy, goście egzekwowali rzut wolny,który na bramkę zmienił Bartosz Kowalski. Gol dodatkowo podciął nam skrzydła,jednak stopniowo zaczęliśmy przejmować inicjatywę. W dwudziestej siódmej minucie czwarty z kolei rzut rożny na bramkę zamienił Maciej Wolski. W ostatniej minucie pierwszej połowy Płomień otrzymał rzut rożny. Kiedy po wybyciu piłki wydawało się że pierwsza połowa skończy się remisem, nasi zawodnicy wyszli z kontratakiem który na bramkę zamienił Łukasz Lechowski.

Początek drugiej połowy nie był zdominowany przez żadną z drużyn. Dopiero w sześćdziesiątej siódmej minucie,po świetnym podaniu Karol Nowak przelobował bramkarza Płomienia podwyższając wynik. W osiemdziesiątej minucie z powodu drugiej żółtej kartki boisko musiał opuścić kapitał Płomienia Rafał Stefański. Pięć minut później wynik ustalił Mateusz Teodorczyk.

Zmagania w grupie mistrzowskiej rozpoczniemy w najbliższą sobotę od wyjazdowego meczu z Sokołem Wręczyca Wielka. Więcej informacji nt. grupy mistrzowskiej wkrótce.

Orzeł Kiedrzyn - Płomień Czarny Las 4:1 (2:1)