Orzeł Psary - Orzeł Kiedrzyn 0:1

W środowym spotkaniu pokonaliśmy naszego imiennika z Psar 0:1. Pierwsza połowa przebiegała pod nasze dyktando. Najlepszą okazję stworzyliśmy sobie w 25 minucie,jednak Wojciech Dziura obronił strzał.

Druga połowa była bardziej wyrównana. W pierwszych minutach ponownie stwarzaliśmy sobie okazje,jednak brakowało skuteczności. Po sześćdziesiątej minucie coraz mocniej zaczęli dominować gospodarze. Jednak w 89 minucie Oskar Operacz prostopadle podał do Michała Nowaka,który wyłożył piłkę Maciejowi Wolskiemu któremu nie pozostało nic innego jak zdobyć bramkę dającą nam trzy punkty.

Orzeł Psary/Babienica - Orzeł Kiedrzyn 0:1 (0:0)

Bramka: 89' Maciej Wolski

Skład: Kuczera -Jasnos,  Ryś, Kwaśniewski, Jabłko, Lechowski (65' Pasieka), Ciecierski (55' Matyja), Gładysz (60' Operacz), Lachowski (85' Nowak), Mazurkiewicz, Wolski