Orzeł - Stradom 3:0

W derbowym pojedynku ze Stradomiem Częstochowa wygraliśmy 3:0.

W pierwszej połowie działo się niewiele. Okazji bramkowych i celnych strzałów było jak na lekarstwo.

Dopiero w drugiej połowie obie drużyny zaczęły się stopniowo odkrywać,stwarzając tym samym okazje na bramki. W 60 minucie kolejny z rzędu strzał zza pola karnego na bramkę zamienił wprowadzony pięć minut wcześniej Mateusz Teodorczyk. 120 sekund później z rzutu wolnego dośrodkował Oskar Operacz,a w zamieszaniu najlepiej odnalazł się Jan Gładysz podwyższając prowadzenie. W 70 minucie z prawej strony boiska rzut wolny wykonywał Mateusz Jabłko, a Maciej Wolski strzałem ustalił wynik na 3:0.

Orzeł Kiedrzyn - Stradom Częstochowa 3:0 (0:0)