Orzeł - Zieloni 6:2

Najciekawszy mecz szóstej kolejki Klasy Okręgowej zakończył się naszym zdecydowanym zwycięstwem.

Mecz nie rozpoczął się dla nas najlepiej. Goście po dobrym rozegraniu rzuty wolnego już w trzeciej minucie objęli prowadzenie za sprawą Mateusza Niedbały. Odpowiedzieliśmy tuż po wznowieniu gry. Piłkę z prawej strony dośrodkował Łukasz Ciecierski,a Maciej Wolski doprowadził do remisu. W dziewiętnastej minucie piłkę zmierzającą do bramki ręką zatrzymał Kamil Kurpios,czego skutkiem była czerwona kartka i rzut karny zamieniony na bramkę przez Macieja Wolskiego. Nasz napastnik hattricka skompletował w trzydziestej trzeciej minucie zamieniając dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę.

Drugą połowę mogliśmy rozpocząć równie efektywnie,jednak bramkarz gości Tomasz Stańczyk wyłapał uderzenie Sebastiana Lachowskiego. W kolejnych minutach goście zaczynali przejmować inicjatywę. W pięćdziesiątej siódmej minucie za sprawą rzutu karnego wykorzystanego przez Bartosza Glińskiego goście zdobyli gola kontaktowego. Chwilę później udało im się wyrównać,jednak sędzia odgwizdał spalonego. Z kolejnymi minutami goście stawali się bardziej nerwowi,czego skutkiem było odesłanie do szatni trenera gości Mateusza Gawrońskiego,oraz druga żółta kartka dla zdobywcy pierwszej bramki Mateusza Niedbały.
Końcówka spotkania należała już do nas. Od osiemdziesiątej minuty na listę strzelców wpisali się kolejno Mateusz Teodorczyk, Sebastian Lachowski oraz Dorian Matyja.

Orzeł Kiedrzyn - Zieloni Żarki 6:2 (3:1)

Bramki:
0:1 4' Mateusz Niedbała
1:1 6' Maciej Wolski [karny]
2:1 20' Maciej Wolski
3:1 33' Maciej Wolski
3:2 57' Bartosz Gliński [karny]
4:2 81' Mateusz Teodorczyk
5:2 85' Sebastian Lachowski
6:2 89' Dorian Matyja

Skład: Komorowski - Kurpios, Ryś, Kwaśniewski, Jabłko, Pasieka, Lechowski (65' Matyja), Ciecierski (65' Teodorczyk), Gładysz (46' Lachowski), Mazurkiewicz (82'Operacz), Wolski (84' Nowak)