Orzeł - Znicz 2:1

W ostatnim spotkaniu przed podziałem na grupy, Orzeł pokonał Znicz Kłobuck 2:1. Nasi zawodnicy szybko objęli prowadzenie. W 8 minucie Adrian Stolarski świetnie zagrał do Cezarego Mazurkiewicza,a doświadczony napastnik otworzył wynik spotkania. Okazji do podwyższenia wyniku nie brakowało. W 17 minucie Adrian Stolarski minimalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki gości. Jeszcze lepsza okazja miała miejsce w 40 minucie jednak wówczas po zamieszaniu piłka zatrzymała się na słupku bramki Znicza. Niewykorzystane okazje jednak się mszczą. W 44 minucie gracz Znicza wygrał pojedynek biegowy i dośrodkował piłkę,a Karol Makles doprowadził do wyrównania. Bramka została uznana mimo protestów naszych zawodników,którzy twierdzili że przed dośrodkowaniem piłka opuściła plac gry.

Drugą połowę nasi zawodnicy rozpoczęli z zamiarem zdobycia pełnej puli. Przez długi okres piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki gości. W jednej z ostatnich akcji spotkania prawą stroną boiska ruszył Piotr Wyrwał i umieścił piłkę w siatce zapewniając naszemu zespołowi trzy punkty.

Spotkanie nie miało wpływu na sytuację w tabeli. W grupie mistrzowskiej zajmujemy trzecie miejsce z stratą pięciu punktów do Olimpii Truskolasy. To właśnie od meczu z Olimpią w najbliższą sobotę rozpoczniemy zmagania o powrót do Klasy Okręgowej. Szczegółowy terminarz grupy mistrzowskiej przedstawimy niebawem.