Podsumowanie roku 2017

Pierwszy mecz w 2017 roku rozegraliśmy 28 stycznia z Sokołem Olsztyn. Mecz ten wygraliśmy 2:0. Bilans zimowych sparingów wyniósł 3 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki. W ostatnim meczu przed startem rundy wiosennej zagraliśmy ze Skrą Częstochowa w ramach półfinału okręgowego Pucharu. Na stadionie przy Loretańskiej przegraliśmy 2:3.

W lidze kontynuowaliśmy serię meczów bez porażki,przegrywając dopiero w ostatnim meczu rundy zasadniczej z Sokołem Wręczyca. Równie dobrze szło nam w grupie mistrzowskiej i 3 czerwca, trzy kolejki przed końcem sezonu świętowaliśmy awans do Klasy Okręgowej.

Na sześć sparingów przed startem nowego sezonu wygraliśmy pięć.

12 sierpnia nie tylko inaugurowaliśmy nowy sezon meczem z Wartą Mstów,ale również po 2466 dniach powróciliśmy na nasz obiekt przy ul.Zakopiańskiej. W lidze zanotowaliśmy 10 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki. Rundę jesienną zakończyliśmy na pozycji vicelidera ze stratą dwóch punktów do Zielonych Żarki. Start w Pucharze zakończyliśmy na pierwszym meczu przegrywając z LKS Kamienicą Polska 3:2.

zdjęcie: Wojciech Łukomski

Wszystkim sympatykom Orła życzymy szczęśliwego Nowego Roku!

Wszystkim sympatykom Orła życzymy szczęśliwego Nowego Roku (http://orzelkiedrzyn.futbolowo.pl)