Podsumowanie rundy jesiennej

Podsumowanie rundy jesiennej

Najważniejszym wydarzeniem rundy jesiennej był mecz pierwszej kolejki z Wartą Mstów. Tym spotkaniem nie tylko po dwóch sezonach powróciliśmy do Klasy Okręgowej,ale również wróciliśmy na nasz obiekt przy ul.Zakopiańskiej. 

Dobry początek sezonu zaowocował serią ośmiu spotkań bez porażki i przez kilka kolejek pozycją lidera. Niewątpliwym atutem jest gra na naszym boisku,gdzie w czasie rundy jesiennej zanotowaliśmy siedem zwycięstw i dwa remisy. To właśnie na naszym boisku zanotowaliśmy najwyższe zwycięstwo 28 października,kiedy to wygraliśmy z Olimpią Truskolasy 8:0.

Bilans siedemnastu meczów wynosi dziesięć zwycięstw, cztery remisy i trzy porażki. Zdobyliśmy 44 bramki tracąc 19. Posiadamy tym samym najlepszy atak ex aequo z Gmina Kłomnice i LZS Mrzygłód, oraz drugą najlepszą defensywę.

Jesień kończymy na drugim miejscu, ze stratą dwóch punktów do Zielonych Żarki. Niestety nie powtórzymy sukcesu z ubiegłorocznego pucharu. W minionym sezonie przygodę z Pucharem zakończyliśmy w I rundzie przegrywając z LKS Kamienica Polska. 

foto:Gazeta Kłobucka

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości