Pucharowy awans

W I rundzie Pucharu na szczeblu Podokręgu wygraliśmy z Amatorem Golce 3:1.
W pierwszych minutach,to zespół występujący szczebel wyżej narzucił tempo. W 19 minucie w okolicy 16 metra od bramki gości został sfaulowany Piotr Wyrwał. Do rzutu wolnego podszedł Cezary Mazurkiewicz,który umieścił pikę w siatce. Z prowadzenia cieszyliśmy się zaledwie przez trzy minuty,bo wówczas wyrównał Kamil Skowronek.

W drugiej połowie przez długi czas żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć zwycięskiej bramki. Dopiero w 80 minucie po dośrodkowaniu Michała Nowaka gola zdobył Mateusz Teodorczyk. Amator próbował jeszcze odpowiedzieć,jednak w 87 minucie zdobyliśmy gola,który przypieczętował nasz awans do 1/8 finału.

Rywalem w kolejnej rundzie będzie zwycięzca meczu OKS Częstochowa – Liswarta Popów (spotkanie odbędzie się 7 września). 1/8 finału zaplanowana jest na 14 września.