Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
6:0
Warta Kamieńskie Młyny
LZS Mrzygłód
1:1
Olimpia Truskolasy
Orzeł Psary-Babienica
1:0
Victoria Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn
4:2
Warta Mstów
Płomień Kuźnica Marianowa
1:1
KS Panki
Stradom Częstochowa
4:3
Gmina Kłomnice
Amator Golce
3:2
Jedność Boronów
Lotnik Kościelec
1:4
Pogoń Kamyk
Sparta Szczekociny
1:1
MLKS Woźniki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
1:1
Jedność Boronów
Olimpia Truskolasy
1:3
Płomień Kuźnica Marianowa
Warta Mstów
1:3
Zieloni Żarki
Warta Kamieńskie Młyny
0:2
Lotnik Kościelec
Gmina Kłomnice
5:5
LZS Mrzygłód
Victoria Częstochowa
0:2
Orzeł Kiedrzyn
Pogoń Kamyk
5:0
Stradom Częstochowa
Sparta Szczekociny
3:3
Orzeł Psary-Babienica
KS Panki
2:0
Amator Golce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Kościelec
2:4
Warta Mstów
Zieloni Żarki
0:2
Victoria Częstochowa
LZS Mrzygłód
0:1
Pogoń Kamyk
Orzeł Psary-Babienica
1:1
MLKS Woźniki
Orzeł Kiedrzyn
3:3
Sparta Szczekociny
Jedność Boronów
1:2
KS Panki
Stradom Częstochowa
2:0
Warta Kamieńskie Młyny
Amator Golce
1:6
Olimpia Truskolasy
Płomień Kuźnica Marianowa
2:2
Gmina Kłomnice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
5:1
KS Panki
Sparta Szczekociny
0:1
Zieloni Żarki
Orzeł Psary-Babienica
0:1
Orzeł Kiedrzyn
Olimpia Truskolasy
5:0
Jedność Boronów
Warta Mstów
1:1
Stradom Częstochowa
Warta Kamieńskie Młyny
2:3
LZS Mrzygłód
Gmina Kłomnice
0:1
Amator Golce
Victoria Częstochowa
2:0
Lotnik Kościelec
Pogoń Kamyk
3:0
Płomień Kuźnica Marianowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
6:0
Orzeł Psary-Babienica
Płomień Kuźnica Marianowa
6:0
Warta Kamieńskie Młyny
Lotnik Kościelec
4:0
Sparta Szczekociny
LZS Mrzygłód
14:2
Warta Mstów
Jedność Boronów
0:2
Gmina Kłomnice
Stradom Częstochowa
4:1
Victoria Częstochowa
Amator Golce
3:1
Pogoń Kamyk
Orzeł Kiedrzyn
4:1
MLKS Woźniki
KS Panki
1:1
Olimpia Truskolasy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Psary-Babienica
0:3
Lotnik Kościelec
Orzeł Kiedrzyn
6:2
Zieloni Żarki
Warta Kamieńskie Młyny
1:1
Amator Golce
Gmina Kłomnice
3:0
KS Panki
Victoria Częstochowa
1:5
LZS Mrzygłód
Pogoń Kamyk
2:1
Jedność Boronów
MLKS Woźniki
1:2
Olimpia Truskolasy
Sparta Szczekociny
1:3
Stradom Częstochowa
Warta Mstów
2:1
Płomień Kuźnica Marianowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
1:1
MLKS Woźniki
Amator Golce
1:3
Warta Mstów
Lotnik Kościelec
1:5
Orzeł Kiedrzyn
LZS Mrzygłód
1:0
Sparta Szczekociny
Olimpia Truskolasy
2:2
Gmina Kłomnice
KS Panki
0:1
Pogoń Kamyk
Płomień Kuźnica Marianowa
1:0
Victoria Częstochowa
Jedność Boronów
2:2
Warta Kamieńskie Młyny
Stradom Częstochowa
2:3
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
4:0
Lotnik Kościelec
MLKS Woźniki
1:3
Gmina Kłomnice
Orzeł Psary-Babienica
2:0
LZS Mrzygłód
Orzeł Kiedrzyn
3:0
Stradom Częstochowa
Warta Mstów
1:1
Jedność Boronów
Warta Kamieńskie Młyny
1:3
KS Panki
Victoria Częstochowa
1:3
Amator Golce
Pogoń Kamyk
4:2
Olimpia Truskolasy
Sparta Szczekociny
3:4
Płomień Kuźnica Marianowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Kościelec
0:3
MLKS Woźniki
Amator Golce
1:2
Sparta Szczekociny
LZS Mrzygłód
2:0
Orzeł Kiedrzyn
Olimpia Truskolasy
2:0
Warta Kamieńskie Młyny
KS Panki
3:1
Warta Mstów
Jedność Boronów
2:4
Victoria Częstochowa
Gmina Kłomnice
1:0
Pogoń Kamyk
Stradom Częstochowa
0:2
Zieloni Żarki
Płomień Kuźnica Marianowa
2:1
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Mstów
4:4
Olimpia Truskolasy
MLKS Woźniki
5:1
Pogoń Kamyk
Zieloni Żarki
2:0
LZS Mrzygłód
Lotnik Kościelec
2:1
Stradom Częstochowa
Orzeł Psary-Babienica
0:1
Amator Golce
Orzeł Kiedrzyn
2:2
Płomień Kuźnica Marianowa
Warta Kamieńskie Młyny
0:5
Gmina Kłomnice
Victoria Częstochowa
1:2
KS Panki
Sparta Szczekociny
5:0
Jedność Boronów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mrzygłód
2:3
Lotnik Kościelec
Olimpia Truskolasy
4:3
Victoria Częstochowa
Płomień Kuźnica Marianowa
0:0
Zieloni Żarki
Jedność Boronów
3:0
Orzeł Psary-Babienica
Gmina Kłomnice
8:0
Warta Mstów
Stradom Częstochowa
1:1
MLKS Woźniki
Pogoń Kamyk
4:2
Warta Kamieńskie Młyny
Amator Golce
2:0
Orzeł Kiedrzyn
KS Panki
2:2
Sparta Szczekociny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stradom Częstochowa
0:3
LZS Mrzygłód
MLKS Woźniki
3:2
Warta Kamieńskie Młyny
Zieloni Żarki
2:0
Amator Golce
Lotnik Kościelec
1:0
Płomień Kuźnica Marianowa
Orzeł Psary-Babienica
2:2
KS Panki
Orzeł Kiedrzyn
2:0
Jedność Boronów
Warta Mstów
3:2
Pogoń Kamyk
Victoria Częstochowa
0:3
Gmina Kłomnice
Sparta Szczekociny
2:1
Olimpia Truskolasy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Golce
2:1
Lotnik Kościelec
LZS Mrzygłód
0:1
MLKS Woźniki
Olimpia Truskolasy
2:3
Orzeł Psary-Babienica
KS Panki
0:0
Orzeł Kiedrzyn
Płomień Kuźnica Marianowa
2:2
Stradom Częstochowa
Jedność Boronów
0:1
Zieloni Żarki
Warta Kamieńskie Młyny
2:1
Warta Mstów
Gmina Kłomnice
3:3
Sparta Szczekociny
Pogoń Kamyk
4:2
Victoria Częstochowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
1:1
Warta Mstów
Zieloni Żarki
2:0
KS Panki
Lotnik Kościelec
4:0
Jedność Boronów
LZS Mrzygłód
1:2
Płomień Kuźnica Marianowa
Orzeł Psary-Babienica
1:2
Gmina Kłomnice
Orzeł Kiedrzyn
8:0
Olimpia Truskolasy
Stradom Częstochowa
1:1
Amator Golce
Victoria Częstochowa
3:4
Warta Kamieńskie Młyny
Pogoń Kamyk
3:1
Sparta Szczekociny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Golce
10:2
LZS Mrzygłód
Olimpia Truskolasy
4:1
Zieloni Żarki
KS Panki
6:2
Lotnik Kościelec
Płomień Kuźnica Marianowa
1:1
MLKS Woźniki
Jedność Boronów
0:4
Stradom Częstochowa
Warta Mstów
4:2
Victoria Częstochowa
Warta Kamieńskie Młyny
2:2
Sparta Szczekociny
Gmina Kłomnice
2:2
Orzeł Kiedrzyn
Pogoń Kamyk
2:1
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
4:1
Victoria Częstochowa
Zieloni Żarki
6:1
Gmina Kłomnice
Lotnik Kościelec
3:1
Olimpia Truskolasy
LZS Mrzygłód
5:2
Jedność Boronów
Sparta Szczekociny
2:2
Warta Mstów
Orzeł Psary-Babienica
1:1
Warta Kamieńskie Młyny
Orzeł Kiedrzyn
2:0
Pogoń Kamyk
Płomień Kuźnica Marianowa
2:5
Amator Golce
Stradom Częstochowa
4:0
KS Panki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Golce
1:5
MLKS Woźniki
Olimpia Truskolasy
2:2
Stradom Częstochowa
KS Panki
5:0
LZS Mrzygłód
Jedność Boronów
3:2
Płomień Kuźnica Marianowa
Warta Mstów
3:1
Orzeł Psary-Babienica
Warta Kamieńskie Młyny
2:0
Orzeł Kiedrzyn
Gmina Kłomnice
2:0
Lotnik Kościelec
Victoria Częstochowa
2:0
Sparta Szczekociny
Pogoń Kamyk
1:1
Zieloni Żarki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
1:0
Sparta Szczekociny
Olimpia Truskolasy
4:1
LZS Mrzygłód
KS Panki
2:1
Płomień Kuźnica Marianowa
Jedność Boronów
3:2
Amator Golce
Warta Mstów
2:0
Orzeł Kiedrzyn
Gmina Kłomnice
2:1
Stradom Częstochowa
Victoria Częstochowa
0:3
Orzeł Psary-Babienica
Pogoń Kamyk
1:2
Lotnik Kościelec
Warta Kamieńskie Młyny
0:5
Zieloni Żarki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mrzygłód
2:4
Gmina Kłomnice
Orzeł Psary-Babienica
1:2
Sparta Szczekociny
Orzeł Kiedrzyn
3:0
Victoria Częstochowa
Zieloni Żarki
4:1
Warta Mstów
Amator Golce
0:0
KS Panki
Lotnik Kościelec
2:1
Warta Kamieńskie Młyny
Płomień Kuźnica Marianowa
3:2
Olimpia Truskolasy
Jedność Boronów
1:3
MLKS Woźniki
Stradom Częstochowa
2:2
Pogoń Kamyk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
3:2
LZS Mrzygłód
MLKS Woźniki
2:2
Orzeł Psary-Babienica
Warta Kamieńskie Młyny
1:4
Stradom Częstochowa
Sparta Szczekociny
0:2
Orzeł Kiedrzyn
Olimpia Truskolasy
0:1
Amator Golce
KS Panki
3:1
Jedność Boronów
Warta Mstów
2:4
Lotnik Kościelec
Gmina Kłomnice
2:0
Płomień Kuźnica Marianowa
Victoria Częstochowa
1:3
Zieloni Żarki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
5:2
Sparta Szczekociny
Lotnik Kościelec
2:0
Victoria Częstochowa
LZS Mrzygłód
0:3
Warta Kamieńskie Młyny
Jedność Boronów
4:1
Olimpia Truskolasy
Stradom Częstochowa
0:0
Warta Mstów
Amator Golce
1:3
Gmina Kłomnice
Orzeł Kiedrzyn
1:0
Orzeł Psary-Babienica
KS Panki
3:2
MLKS Woźniki
Płomień Kuźnica Marianowa
3:3
Pogoń Kamyk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
2:4
Orzeł Kiedrzyn
Orzeł Psary-Babienica
1:3
Zieloni Żarki
Olimpia Truskolasy
0:0
KS Panki
Warta Mstów
0:0
LZS Mrzygłód
Warta Kamieńskie Młyny
6:1
Płomień Kuźnica Marianowa
Gmina Kłomnice
1:0
Jedność Boronów
Victoria Częstochowa
0:2
Stradom Częstochowa
Pogoń Kamyk
2:0
Amator Golce
Sparta Szczekociny
0:5
Lotnik Kościelec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
0:3
Orzeł Kiedrzyn
Amator Golce
3:4
Warta Kamieńskie Młyny
Lotnik Kościelec
4:1
Orzeł Psary-Babienica
LZS Mrzygłód
3:3
Victoria Częstochowa
Olimpia Truskolasy
2:2
MLKS Woźniki
KS Panki
1:4
Gmina Kłomnice
Płomień Kuźnica Marianowa
2:3
Warta Mstów
Jedność Boronów
4:0
Pogoń Kamyk
Stradom Częstochowa
1:3
Sparta Szczekociny
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
0:1
Zieloni Żarki
Orzeł Psary-Babienica
3:0
Stradom Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn
2:1
Lotnik Kościelec
Warta Mstów
2:0
Amator Golce
Warta Kamieńskie Młyny
4:2
Jedność Boronów
Gmina Kłomnice
6:1
Olimpia Truskolasy
Victoria Częstochowa
1:1
Płomień Kuźnica Marianowa
Pogoń Kamyk
1:2
KS Panki
Sparta Szczekociny
0:0
LZS Mrzygłód
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Truskolasy
4:3
Pogoń Kamyk
Lotnik Kościelec
1:1
Zieloni Żarki
LZS Mrzygłód
2:1
Orzeł Psary-Babienica
Płomień Kuźnica Marianowa
1:1
Sparta Szczekociny
Jedność Boronów
1:0
Warta Mstów
Gmina Kłomnice
1:1
MLKS Woźniki
Stradom Częstochowa
1:1
Orzeł Kiedrzyn
Amator Golce
8:2
Victoria Częstochowa
KS Panki
1:1
Warta Kamieńskie Młyny
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
8:0
Stradom Częstochowa
MLKS Woźniki
1:0
Lotnik Kościelec
Sparta Szczekociny
2:0
Amator Golce
Orzeł Psary-Babienica
4:3
Płomień Kuźnica Marianowa
Orzeł Kiedrzyn
2:0
LZS Mrzygłód
Warta Mstów
3:2
KS Panki
Warta Kamieńskie Młyny
6:2
Olimpia Truskolasy
Victoria Częstochowa
1:2
Jedność Boronów
Pogoń Kamyk
3:0
Gmina Kłomnice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Golce
3:3
Orzeł Psary-Babienica
LZS Mrzygłód
0:4
Zieloni Żarki
Olimpia Truskolasy
2:1
Warta Mstów
KS Panki
3:0*
Victoria Częstochowa
Płomień Kuźnica Marianowa
1:1
Orzeł Kiedrzyn
Jedność Boronów
2:0
Sparta Szczekociny
Gmina Kłomnice
0:1
Warta Kamieńskie Młyny
Stradom Częstochowa
0:1
Lotnik Kościelec
Pogoń Kamyk
1:3
MLKS Woźniki
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kiedrzyn
8:3
Amator Golce
MLKS Woźniki
2:2
Stradom Częstochowa
Zieloni Żarki
6:1
Płomień Kuźnica Marianowa
Lotnik Kościelec
7:2
LZS Mrzygłód
Orzeł Psary-Babienica
3:0
Jedność Boronów
Warta Mstów
5:4
Gmina Kłomnice
Warta Kamieńskie Młyny
0:2
Pogoń Kamyk
Victoria Częstochowa
1:2
Olimpia Truskolasy
Sparta Szczekociny
3:3
KS Panki
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina Kłomnice
1:2
Victoria Częstochowa
LZS Mrzygłód
2:3
Stradom Częstochowa
Olimpia Truskolasy
1:1
Sparta Szczekociny
KS Panki
1:2
Orzeł Psary-Babienica
Płomień Kuźnica Marianowa
1:1
Lotnik Kościelec
Jedność Boronów
1:4
Orzeł Kiedrzyn
Warta Kamieńskie Młyny
1:0
MLKS Woźniki
Pogoń Kamyk
3:4
Warta Mstów
Amator Golce
4:2
Zieloni Żarki
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
2:1
Jedność Boronów
MLKS Woźniki
4:1
LZS Mrzygłód
Lotnik Kościelec
2:1
Amator Golce
Orzeł Psary-Babienica
4:3
Olimpia Truskolasy
Orzeł Kiedrzyn
4:2
KS Panki
Stradom Częstochowa
5:1
Płomień Kuźnica Marianowa
Victoria Częstochowa
0:4
Pogoń Kamyk
Sparta Szczekociny
5:2
Gmina Kłomnice
Warta Mstów
2:3
Warta Kamieńskie Młyny
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Golce
0:0
Stradom Częstochowa
Sparta Szczekociny
0:0
Pogoń Kamyk
Olimpia Truskolasy
5:2
Orzeł Kiedrzyn
KS Panki
1:3
Zieloni Żarki
Płomień Kuźnica Marianowa
0:2
LZS Mrzygłód
Jedność Boronów
1:4
Lotnik Kościelec
Warta Mstów
3:0
MLKS Woźniki
Warta Kamieńskie Młyny
7:2
Victoria Częstochowa
Gmina Kłomnice
4:4
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
1:2
Olimpia Truskolasy
MLKS Woźniki
3:1
Płomień Kuźnica Marianowa
Lotnik Kościelec
2:2
KS Panki
LZS Mrzygłód
3:1
Amator Golce
Sparta Szczekociny
2:0
Warta Kamieńskie Młyny
Orzeł Psary-Babienica
3:2
Pogoń Kamyk
Orzeł Kiedrzyn
2:3
Gmina Kłomnice
Stradom Częstochowa
2:1
Jedność Boronów
Victoria Częstochowa
1:4
Warta Mstów
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Truskolasy
4:3
Lotnik Kościelec
KS Panki
1:1
Stradom Częstochowa
Jedność Boronów
1:2
LZS Mrzygłód
Warta Mstów
1:1
Sparta Szczekociny
Warta Kamieńskie Młyny
1:2
Orzeł Psary-Babienica
Gmina Kłomnice
1:5
Zieloni Żarki
Victoria Częstochowa
3:3
MLKS Woźniki
Pogoń Kamyk
1:2
Orzeł Kiedrzyn
Amator Golce
1:2
Płomień Kuźnica Marianowa
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
0:3
Amator Golce
Zieloni Żarki
1:0
Pogoń Kamyk
Lotnik Kościelec
4:1
Gmina Kłomnice
LZS Mrzygłód
0:3
KS Panki
Sparta Szczekociny
2:1
Victoria Częstochowa
Orzeł Psary-Babienica
2:5
Warta Mstów
Orzeł Kiedrzyn
3:1
Warta Kamieńskie Młyny
Płomień Kuźnica Marianowa
3:1
Jedność Boronów
Stradom Częstochowa
2:0
Olimpia Truskolasy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?