Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
2:2
Amator Golce
Sparta Lubliniec
3:0
KS Stradom Częstochowa
Lotnik Kościelec
1:2
Gmina Kłomnice
Orzeł Psary-Babienica
2:0
Olimpia Huta Stara
Unia Kalety
1:2
Liswarta Krzepice
Pogoń Kamyk
0:8
Znicz Kłobuck
Warta Mstów
2:3
Olimpia Truskolasy
Warta Kamieńskie Młyny
3:3
Orzeł Kiedrzyn
Piast Przyrów
0:1
KS Panki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
3:1
Unia Kalety
Liswarta Krzepice
1:1
Orzeł Psary-Babienica
Amator Golce
7:0
Orzeł Kiedrzyn
Olimpia Huta Stara
2:1
Lotnik Kościelec
Olimpia Truskolasy
0:1
Piast Przyrów
KS Panki
2:0
Sparta Lubliniec
Warta Mstów
1:6
Znicz Kłobuck
Warta Kamieńskie Młyny
1:1
KS Stradom Częstochowa
Gmina Kłomnice
2:5
Pogoń Kamyk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
2:1
Olimpia Huta Stara
Sparta Lubliniec
8:3
Olimpia Truskolasy
Amator Golce
4:1
Warta Kamieńskie Młyny
Lotnik Kościelec
2:1
Liswarta Krzepice
Znicz Kłobuck
2:0
Piast Przyrów
Orzeł Psary-Babienica
2:0
MLKS Woźniki
Unia Kalety
3:0
Orzeł Kiedrzyn
KS Panki
6:1
KS Stradom Częstochowa
Warta Mstów
0:1
Gmina Kłomnice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Huta Stara
3:2
Warta Mstów
MLKS Woźniki
3:0
Lotnik Kościelec
Liswarta Krzepice
4:2
Pogoń Kamyk
Amator Golce
6:0
Unia Kalety
Znicz Kłobuck
8:1
Sparta Lubliniec
Orzeł Kiedrzyn
1:1
Orzeł Psary-Babienica
Olimpia Truskolasy
3:1
KS Stradom Częstochowa
Gmina Kłomnice
6:1
Piast Przyrów
Warta Kamieńskie Młyny
0:7
KS Panki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
5:2
Gmina Kłomnice
KS Stradom Częstochowa
1:2
Znicz Kłobuck
Lotnik Kościelec
2:2
Orzeł Kiedrzyn
Orzeł Psary-Babienica
1:1
Amator Golce
Unia Kalety
1:1
Warta Kamieńskie Młyny
Pogoń Kamyk
2:1
MLKS Woźniki
KS Panki
2:2
Olimpia Truskolasy
Warta Mstów
1:1
Liswarta Krzepice
Piast Przyrów
3:2
Olimpia Huta Stara
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
5:1
Warta Mstów
Liswarta Krzepice
2:1
Piast Przyrów
Amator Golce
3:0
Lotnik Kościelec
Olimpia Huta Stara
2:4
Sparta Lubliniec
Znicz Kłobuck
4:1
KS Panki
Unia Kalety
0:1
Orzeł Psary-Babienica
Orzeł Kiedrzyn
2:5
Pogoń Kamyk
Warta Kamieńskie Młyny
3:1
Olimpia Truskolasy
Gmina Kłomnice
2:1
KS Stradom Częstochowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
3:2
Liswarta Krzepice
KS Stradom Częstochowa
3:1
Olimpia Huta Stara
Lotnik Kościelec
3:3
Unia Kalety
Orzeł Psary-Babienica
0:1
Warta Kamieńskie Młyny
Olimpia Truskolasy
0:8
Znicz Kłobuck
Pogoń Kamyk
0:5
Amator Golce
KS Panki
5:1
Gmina Kłomnice
Warta Mstów
6:4
Orzeł Kiedrzyn
Piast Przyrów
2:1
MLKS Woźniki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
4:4
Sparta Lubliniec
Liswarta Krzepice
2:1
KS Stradom Częstochowa
Amator Golce
5:5
Warta Mstów
Olimpia Huta Stara
0:1
KS Panki
Orzeł Psary-Babienica
2:1
Lotnik Kościelec
Unia Kalety
1:1
Pogoń Kamyk
Orzeł Kiedrzyn
3:4
Piast Przyrów
Warta Kamieńskie Młyny
0:1
Znicz Kłobuck
Gmina Kłomnice
6:0
Olimpia Truskolasy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
- : -
Orzeł Kiedrzyn
KS Stradom Częstochowa
- : -
MLKS Woźniki
Lotnik Kościelec
- : -
Warta Kamieńskie Młyny
Znicz Kłobuck
- : -
Gmina Kłomnice
Olimpia Truskolasy
- : -
Olimpia Huta Stara
Pogoń Kamyk
- : -
Orzeł Psary-Babienica
KS Panki
- : -
Liswarta Krzepice
Warta Mstów
- : -
Unia Kalety
Piast Przyrów
- : -
Amator Golce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
- : -
KS Panki
Liswarta Krzepice
- : -
Olimpia Truskolasy
Amator Golce
- : -
Sparta Lubliniec
Olimpia Huta Stara
- : -
Znicz Kłobuck
Lotnik Kościelec
- : -
Pogoń Kamyk
Orzeł Psary-Babienica
- : -
Warta Mstów
Unia Kalety
- : -
Piast Przyrów
Orzeł Kiedrzyn
- : -
KS Stradom Częstochowa
Warta Kamieńskie Młyny
- : -
Gmina Kłomnice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
- : -
Unia Kalety
KS Stradom Częstochowa
- : -
Amator Golce
Znicz Kłobuck
- : -
Liswarta Krzepice
Olimpia Truskolasy
- : -
MLKS Woźniki
Pogoń Kamyk
- : -
Warta Kamieńskie Młyny
KS Panki
- : -
Orzeł Kiedrzyn
Warta Mstów
- : -
Lotnik Kościelec
Gmina Kłomnice
- : -
Olimpia Huta Stara
Piast Przyrów
- : -
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
- : -
Znicz Kłobuck
Liswarta Krzepice
- : -
Gmina Kłomnice
Amator Golce
- : -
KS Panki
Lotnik Kościelec
- : -
Piast Przyrów
Orzeł Psary-Babienica
- : -
Sparta Lubliniec
Unia Kalety
- : -
KS Stradom Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn
- : -
Olimpia Truskolasy
Pogoń Kamyk
- : -
Warta Mstów
Warta Kamieńskie Młyny
- : -
Olimpia Huta Stara
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
- : -
Lotnik Kościelec
KS Stradom Częstochowa
- : -
Orzeł Psary-Babienica
Olimpia Huta Stara
- : -
Liswarta Krzepice
Znicz Kłobuck
- : -
Orzeł Kiedrzyn
Olimpia Truskolasy
- : -
Amator Golce
KS Panki
- : -
Unia Kalety
Warta Mstów
- : -
Warta Kamieńskie Młyny
Gmina Kłomnice
- : -
MLKS Woźniki
Piast Przyrów
- : -
Pogoń Kamyk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
- : -
Olimpia Huta Stara
Amator Golce
- : -
Znicz Kłobuck
Lotnik Kościelec
- : -
KS Stradom Częstochowa
Orzeł Psary-Babienica
- : -
KS Panki
Unia Kalety
- : -
Olimpia Truskolasy
Orzeł Kiedrzyn
- : -
Gmina Kłomnice
Pogoń Kamyk
- : -
Sparta Lubliniec
Warta Mstów
- : -
Piast Przyrów
Warta Kamieńskie Młyny
- : -
Liswarta Krzepice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
- : -
Warta Mstów
Liswarta Krzepice
- : -
MLKS Woźniki
KS Stradom Częstochowa
- : -
Pogoń Kamyk
Olimpia Huta Stara
- : -
Orzeł Kiedrzyn
Znicz Kłobuck
- : -
Unia Kalety
Olimpia Truskolasy
- : -
Orzeł Psary-Babienica
KS Panki
- : -
Lotnik Kościelec
Gmina Kłomnice
- : -
Amator Golce
Piast Przyrów
- : -
Warta Kamieńskie Młyny
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Golce
- : -
Olimpia Huta Stara
Lotnik Kościelec
- : -
Olimpia Truskolasy
Orzeł Psary-Babienica
- : -
Znicz Kłobuck
Unia Kalety
- : -
Gmina Kłomnice
Orzeł Kiedrzyn
- : -
Liswarta Krzepice
Pogoń Kamyk
- : -
KS Panki
Warta Mstów
- : -
KS Stradom Częstochowa
Warta Kamieńskie Młyny
- : -
MLKS Woźniki
Piast Przyrów
- : -
Sparta Lubliniec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
- : -
Orzeł Kiedrzyn
Sparta Lubliniec
- : -
Warta Kamieńskie Młyny
Liswarta Krzepice
- : -
Amator Golce
KS Stradom Częstochowa
- : -
Piast Przyrów
Olimpia Huta Stara
- : -
Unia Kalety
Znicz Kłobuck
- : -
Lotnik Kościelec
Olimpia Truskolasy
- : -
Pogoń Kamyk
KS Panki
- : -
Warta Mstów
Gmina Kłomnice
- : -
Orzeł Psary-Babienica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości