1. kolejka - Start Soborzyce Wygrana 1-5

Po spotkaniu w Pucharze Polski,przyszedł czas na rozpoczęcie rywalizacji w lidze. Na początek czeka nas spotkanie z Startem Soborzyce. Już na początku sezonu czeka nas daleki,blisko 44-kilometrowy wyjazd. Ostatni sezon Start zakończył na trzecim miejscu w drugiej grupie B-klasy,ale wskutek wycofania się Pogoni Blachownia awansował do A-klasy. Od momentu swojej reaktywacji w 2006 roku,Start trzykrotnie występował na siódmym szczeblu rozgrywek.
Klub z Soborzyc podobnie jak kilka klubów z naszego regionu odpuściło zeszłotygodniową rywalizację w Pucharze.
Orzeł w kolejnej rundzie zmierzy się z Amatorem Golce.

Klub Sportowy Start Soborzyce

Rok założenia: 1961
WWW:https://www.facebook.com/KsStartSoborzyce/?fref=ts

Historia spotkań w lidze (dane z 18 lat): 1 zwycięstwo - 1 porażka, bilans bramkowy 10:2