Gramy dalej!

W II rundzie Pucharu na szczeblu okręgu pokonaliśmy Liswartę Popów 1:0. Z klubem z Popowa mierzyliśmy się w Pucharze zarówno rok temu (zwycięstwo 1:4), jak i dwa lata temu (porażka 4:1). O ile poprzednie mecze odbywały się w ramach I rundy,tym razem los skojarzył nas w II rundzie. W pierwszej połowie żadna z drużyn mimo okazji nie objęła prowadzenia. W 26 minucie bramkarz Liswarty wykazał się refleksem i wybił piłkę na rzut rożny. Kilka minut później,to goście mogli objąć prowadzenie,jednak na nasze szczęście piłka trafiła w słupek. Po przerwie jedyną bramkę zdobył Kamil Marczyk. Mimo okazji obu drużyn wynik nie uległ już zmianie.
W ćwierćfinale zmierzymy się z Kmicicem Kruszyna. Spotkanie zaplanowano na 5 października.

Orzeł Kiedrzyn - Liswarta Popów 1-0

Bramka: 68 Marczyk

Skład: Zalfresso-Jundziłło (46' Kuczera), Jasnos (46' Flak), Jabłko, Lechowski, Kurpios, Kwaśniewski, Nowak.K, Nowak.M, Wolski (46' Stasik), Mazurkiewicz (46' Marczyk), Brzozowicz

Na meczu była obecna redakcja Radia Fon (o naszym spotkaniu od 2:34):