Naprzód - Orzeł 1:6

Pojedynek z Naprzodem Ostrowy zapowiadał się ciekawie jako spotkanie piątej z czwartą drużyną w ligowej tabeli. Jednak od początku to nasza drużyna narzuciła tempo. Już w trzeciej minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez Cezarego Mazurkiewicza, przed szansą stanął Maciej Wolski, jednak piłka po uderzeniu głową przeleciała nad poprzeczką gospodarzy. W piętnastej minucie jeszcze lepszą okazję zmarnował Sebastian Lachowski. Jednak co się odwlecze,to nie uciecze. Niespełna minutę później to właśnie nasz pomocnik otworzył wynik spotkania. Dziesięć minut później w roli głównej ponownie wystąpił Sebastian Lachowski. Tym razem dośrodkował z lewej strony,piłkę zgrał Cezary Mazurkiewicz,a Maciejowi Wolskiemu nie pozostało nic innego niż podwyższenie wyniku. W 32 minucie po szybkiej kombinacyjnej akcji podwyższył Mateusz Teodorczyk. Gospodarze przebudzili się pod koniec pierwszej połowy,czego skutkiem było trafienie Bartosza Jędrczaka.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. W 52 minucie po zagraniu Karola Nowaka ponownie na listę strzelców wpisał się Maciej Wolski. Piętnaście minut przed końcem gracz Naprzodu zagrał piłkę ręką w polu karnym. Karnego na bramkę zamienił Maciej Wolski notując hattrick. Strzelanie zakończył w 82 minucie Mateusz Teodorczyk wykorzystując świetne podanie Kamila Marczyka. Po tym spotkaniu zrównaliśmy się punktami z dotychczasowymi liderami - Okszą Łobodno i Zniczem Kłobuck.

Naprzód Ostrowy - Orzeł Kiedrzyn 1:6 (1:3)

Bramki: 42' Bartosz Jędrczak - 15' Sebastian Lachowski, 25' 52' 75' Maciej Wolski, 32' 82' Mateusz Teodorczyk

Skład: Kuczera- Kurpios, Ryś, Kwaśniewski, Jabłko, Michał Nowak (46' Karol Nowak), Lechowski, Lachowski (75' Stasik), Mazurkiewicz (65' Marczyk), Teodorczyk, Wolski (75' Brzozowicz)