Orzeł Kiedrzyn - runda jesienna 2016/2017

Powoli dobiegają końca przygotowania do nowego sezonu. W trakcie przerwy międzysezonowej Orzeł rozegrał osiem sparingów. Naszymi rywalami byli Lotnik Kościelec (1:1), Olimpia Huta Stara (2:3), Piast Przyrów (2:2),GLKS Siedlec Duży (4:1), Victoria Częstochowa (2:4), Amator Golce (9:3) oraz dwukrotnie Raków II Częstochowa (3:1 i 0:1).
Przed pierwszą kolejką czeka nas jeszcze spotkanie w ramach Pucharu Polski z Ajaksem Częstochowa.

Pierwszą drużynę wzmocniła szóstka zawodników - Karol Kuczera, Mateusz Teodorczyk (Olimpia Huta Stara),
Marek Kurpios (Lot Konopiska), Maciej Wolski (Sokół Wręczyca Wielka), Michał Nowak, Dawid Dróżdż
(obaj Raków Częstochowa juniorzy).

Z kolei z klubu odeszli Michał Szota (wyjazd za granicę), Dawid Dyła (nie wznowił treningów), Dawid Idasz (powrót po wypożyczeniu do Maratonu Walenczów), Tomasz Biedroń, Patryk Dzianok (Raków Częstochowa juniorzy - wypożyczenie), Łukasz Bartosik, Mateusz Mazur, Sambor Warzecha (Ajaks Częstochowa - wypożyczenie).

Ostatecznie nowy trener Orła Rafał Kuczera ma do dyspozycji 22 zawodników.

Ligowe zmagania nasi zawodnicy rozpoczną od dalekiego wyjazdu na spotkania z Startem Soborzyce.
Mecze w roli gospodarza,Orzeł będzie rozgrywał w niedzielę na boisku Victorii Częstochowa (ul.Krakowska 80).
O ewentualnych zmianach w terminarzu będziemy na bieżąco informować.