Zaczynamy nowy sezon

Meczem z Gromem Miedźno zainaugurujemy nowy sezon A-klasy. Runda jesienna potrwa do dziewiątego listopada. Mecze w roli gospodarza będziemy rozgrywać na boisku przy ul. Zakopiańskiej. Po raz pierwszy w rundzie jesiennej w roli gospodarza zagramy w trzeciej kolejce, kiedy podejmiemy Naprzód Ostrowy. Pełen terminarz rundy jesiennej dostępny jest pod tym linkiem.

W przedsezonowych sparingach pokonaliśmy Olimpię Hutę Starą 4:3 oraz Płomień Kuźnicę Marianową 2:0. Natomiast mecz z Gromem Miedźno, który był I rundą Pucharu Polski przegraliśmy 1:2.

Naszą kadrę wzmocnili: Igor Woźniak, Maciej Nabiałek, Kacper Klamut, Alex Walczyński (wszyscy Ajaks Częstochowa), Jakub Skoczek (Stradom), Kornel Madziarz (Skra). Ponadto po kontuzji wraca Cezary Mazurkiewicz.

Z klubu natomiast odeszli Sebastian Pluta (Olimpia Huta Stara), Miłosz Socha (Unia Rędziny) , Patryk Kłaczyński