15. kolejka - Olimpia Truskolasy

Po zimowej przerwie rozgrywki wznawia częstochowska A-klasa. Naszym pierwszym wiosennym przeciwnikiem będzie Olimpia Truskolasy. Podczas zimowej przerwy Olimpia rozegrała 7 spotkań,z czego wygrała 5,a 2 zakończyły się porażką zespołu z Truskolas. Oprócz zwycięstw na boiskach, Olimpia odniosła również sukces w hali wygrywając Halowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego.
Obecnie Olimpia plasuje się na czwartym miejscu w tabeli,ze stratą trzech punktów do Orła i pięciu do lidera z Czarnego Lasu. Jednak gdyby już teraz nastąpił podział na grupę mistrzowską Olimpia zajęłaby drugie miejsce z zaledwie punktem straty do lidera. Tak więc sobotni mecz może mieć duży wpływ na końcowy układ tabeli.

Orzeł w tym sezonie na wyjeździe: 4 zwycięstwa, 0 remisów, 3 porażki

Historia spotkań w lidze (ostatnie 15 lat): 7 meczów, 4 zwycięstwa, 1 remis, 2 porażki. Bilans bramkowy 15:12

Tak było jesienią:
Orzeł Kiedrzyn - Olimpia Truskolasy 3:2 (2:0)

Bramki: Lachowski (12'), Stolarski (23'), Warchoł (85'-samobójcza) - Tomziński (73'), Kotarski (77')

Skład: Szota (czerwona kartka w 30 minucie) - Jasnos, Kwaśniewski, Ryś, Kos, Idasz (31' Zalfresso-Jundziłło), Lachowski, Stasik (75' Biedroń), Wyrwał, Stolarski, Mazurkiewicz