LKS Kamienica Polska - Orzeł Kiedrzyn 3:2

Szybko zakończył się nasz pucharowy występ. W meczu pierwszej rundy,ulegliśmy na wyjeździe LKS Kamienicy Polskiej 3:2. Spotkanie lepiej zaczęli gospodarze,już w ósmej minucie trafiając w słupek naszej bramki. Odpowiedź z naszej strony przyszła cztery minuty później,jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki gospodarzy. Pierwsze trafienie dla gospodarzy zanotował w 25. minucie Adrian Niglus. Próby szybkiego wyrównania nie doszły do skutku. W 37 minucie kontratak gospodarzy na bramkę zamienił Krzysztof Rak.

W drugiej połowie próbowaliśmy zdobyć bramkę kontaktową,jednak w 75 minucie Dawid Cierpiał pogorszył naszą sytuację. Ostatnie minuty spotkania należały do nas. W 89 minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Lechowski, a chwilę później wynik spotkania ustalił Michał Nowak. Zabrakło jednak czasu na zdobycie wyrównującego gola.