Mecz na piątkę

W minioną sobotę naszym rywalem była Pogoń Blachownia. Mecz rozpoczął się dla nas w najlepszy sposób. W siódmej minucie spotkania obrońca gości podał do bramkarza,który niefortunnie minął się z piłką i wyszliśmy na prowadzenie. Siedem minut później podanie z lewej strony boiska na bramkę zamienił Sebastian Lachowski. Nasz pomocnik na listę strzelców wpisał się również w ostatniej minucie pierwszej połowy kończąc akcję z lewego skrzydła.

W drugiej połowie Pogoń nadal nie była w stanie nawiązać walki. W 74 minucie bramkarz drużyny gości obronił strzał,jednak do piłki dopadł Sebastian Lachowski,który po raz trzeci wpisał się na listę strzelców.Wynik ustalił w 89 minucie strzałem zza pola karnego Konrad Nowak.

Orzeł Kiedrzyn - Pogoń Blachownia 5:0 (3:0)

Bramki:

7' Adrian Jaciubek samobójcza
14' Sebastian Lachowski
45'+1 Sebastian Lachowski
74' Sebastian Lachowski
89' Konrad Nowak

Skład:

Sebastian Knysak - Krystian Jasnos, Kornel Ryś, Marcin Kwaśniewski, Mateusz Jabłko, Piotr Wyrwał (63' Sebastian Stasik), Dawid Idasz (46' Łukasz Lechowski), Dawid Kos (60' Konrad Nowak), Sebastian Lachowski, Cezary Mazurkiewicz, Adrian Stolarski (75' Sebastian Flak)