Najbliższy wyjazd w sezonie

W trzeciej kolejce naszym rywalem będzie Płomień Czarny Las. Nasz jutrzejszy rywal rozegrał dotychczas jeden mecz ligowy - z Zniczem Kłobuck - który wygrał 2:3. W środę natomiast w spotkaniu I rundy Pucharu Polski, Płomień uległ Piastowi Przyrów 5:6.

Płomień podobnie jak Orzeł został założony w 1950 roku. Jest to klub,do którego Orzeł ma najbliżej pod względem odległości. Przed nami więc najbliższy wyjazd w tym sezonie. To właśnie do Płomienia przeniosła się większość graczy Orła,po tym jak w 1979 z powodu braku funduszy na cztery lata została wstrzymana działalność Klubu.

W XXI wieku Orzeł w meczach ligowych z Płomieniem jest niepokonany. Na 8 spotkań wygrał 7,remisując raz. Bilans bramek wynosi 28 do 4. Jednak w ostatnim spotkaniu towarzyskim (rozegranym 23 stycznia) między Orłem,a Płomieniem górą był zespół z Czarnego Lasu,który wygrał 4:3.

Jutrzejsze spotkanie może okazać się ważne w kontekście walki o grupę mistrzowską. W minionym sezonie Płomień ukończył zmagania na trzecim miejscu w tabeli.

3. kolejka A-klasy

29.08.2015 godz. 17:00