Orzeł - Junior 1:1

W deszczowe niedzielne popołudnie zremisowaliśmy z Juniorem Szarlejka 1:1. Pierwsze minuty były nerwowe z obu stron,czego skutkiem były żółte kartki zarówno dla Piotra Wyrwała oraz Zbigniewa Zdunka,który obecnie występuje w klubie z Szarlejki. Goście objęli prowadzenie w 17 minucie. Po przechwycie w środku pola do długiego podania doszedł Bartosz Chudzik,który umieścił piłkę w siatce. Nasi zawodnicy starali się doprowadzić do wyrównania,jednak piłka nie wpadała do bramki Juniora. Dopiero w 41 minucie do piłki przed polem karnym dopadł Mateusz Teodorczyk,który strzałem doprowadził do wyrównania. Po przerwie obie drużyny miały okazje żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę,jednak wynik nie uległ już zmianie.

Orzeł Kiedrzyn - Junior Szarlejka 1:1 (1:1)

Bramka: 41' Mateusz Teodorczyk

Skład: Kuczera- Jabłko, Kurpios, Wyrwał (46' Kwaśniewski), Ryś, Lechowski (82' Marczyk), Karol Nowak (46' Michał Nowak), Wolski, Lachowski, Mazurkiewicz, Teodorczyk