Orzeł - Sparta 3:3

Pierwszy w bieżącym sezonie pojedynek z beniaminkiem ze Szczekocin zakończył się remisem 3:3.
Spotkanie lepiej zaczęli goście. Już w czwartej minucie Sebastian Sułkiewicz po dograniu piłki z prawej strony otworzył wynik spotkania. W siedemnastej minucie ponownie pomocnik Sparty wpisał się na listę strzelców. W 23 minucie sędzia odgwizdał rzut karny po faulu na Mateuszu Teodorczyku,a jedenastkę na bramkę zamienił Maciej Wolski. Pięć minut później arbiter ponownie wskazał na 11 metr po zagraniu piłki ręką przez obrońcę Sparty. Ponownie rzut karny na bramkę zamienił Maciej Wolski. Ostatnie słowo przed przerwą należało jednak do gości. W 36 minucie Konrad Papaj skutecznie zakończył atak,wyprowadzając gości na prowadzenie.

Drugą połowę rozpoczęliśmy z animuszem,jednak długo wynik nie ulegał zmianie. Dopiero w 75 minucie,wprowadzony dwadzieścia minut wcześniej Sebastian Lachowski urwał się obrońcą Sparty ustalając wynik na 3:3.

Orzeł Kiedrzyn - Sparta Szczekociny 3:3 (2:3)