Podsumowanie rundy jesiennej

Za nami już wszystkie ligowe kolejki zaplanowane na ten rok. Przez 14 spotkań przeszliśmy niemal suchą stopą notując jedną porażkę (1:2 z Okszą Łobodno) i jeden remis (1:1 z Juniorem Szarlejka). Pozostałe 12 spotkań kończyło się naszymi zwycięstwami. Najwięcej bramek nasi kibice mogli zobaczyć w spotkaniu z Gromem Cykarzew wygranym 8:1. Łącznie jesienią zdobyliśmy 61 bramek (średnio 4,35 bramki na mecz) przy zaledwie 10 bramkach straconych (średnio 0,7 bramki na mecz). Najlepszym strzelcem został Maciej Wolski,który z 24 bramkami przewodzi ligowej klasyfikacji.

W parze z świetną postawą w lidze idzie świetna postawa w Pucharze. Za nami już trzy rundy,gdzie wyeliminowaliśmy kolejno Ajaks Częstochowa (5:1), Amator Golce (3:1) oraz Liswartę Popów (1:0). W najbliższą sobotę o 14 zmierzymy się w ćwierćfinale z Kmicicem Kruszyna.