Podział punktów w ostatnim meczu [WIDEO + ZDJĘCIA]

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej Orzeł zremisował bezbramkowo z Płomieniem Czarny Las. Płomień przystąpił do spotkania jako lider podbudowany zwycięstwem w derbach gminy Mykanów z Gromem Cykarzew. Orzeł natomiast chciał zrewanżować się za sierpniową porażkę 2:1. Obie drużyny stwarzały okazje,jednak nikt nie potrafił umieścić piłki w bramce rywala. Najlepszą szansę na zwycięstwo Orzeł miał w 80 minucie spotkania. W polu karnym gości został sfaulowany Sebastian Lachowski. Do 'jedenastki' podszedł Dawid Kos,który pojawił się na boisku trzy minuty wcześniej. Strzał naszego pomocnika obronił bramkarz gości Przemysław Szychalski. Remis był również w ilości czerwonych kartek. W 86 minucie drugą żółtą kartkę obejrzał Marcin Kwaśniewski,a cztery minuty później również z powodu drugiej żółtej kartki boisko opuścił obrońca gości Tomasz Kubinek.W tabeli Orzeł zajmuje trzecie miejsce,a w tabeli grupy mistrzowskiej Orzeł jest na czwartym miejscu z trzema punktami straty do Płomienia.