Pojedynek z mistrzem B-klasy

Po spotkaniu w Czarnym Lesie,przed nami kolejny ciężki mecz. W czwartej kolejce spotkań do Częstochowy przyjedzie zespół Olimpii Truskolasy. Olimpia podobnie jak Orzeł w trzech meczach odniosła dwa zwycięstwa. W ostatniej kolejce Olimpia uległa w derbach powiatu Kłobuckiego Zniczowi Kłobuck 1:3.

Olimpia Truskolasy została założona w 1972 roku. Przez lata klub utrzymywał się w Klasie Okręgowej. W 2008 roku klub z Truskolas awansował do IV ligi. Trzy lata później z powodu kłopotów finansowych,Olimpia musiała się wycofać z rozgrywek piątego szczebla rozgrywek. Z rozwiązanego zespołu seniorów do Orła trafił wówczas Łukasz Lechowski.
Zespół seniorów Olimpii został reaktywowany w 2014 roku. Już po roku klub z Truskolas awansował do A-klasy,a w spotkaniu o superpuchar B-klasy Olimpia pokonała Jurę Niegowa 9:0.

W siedmiu spotkaniach,które Orzeł rozegrał z Olimpią w ostatnich 14 latach,Orzeł górą był cztery razy,raz był remis,a w ostatnich dwóch meczach lepsza okazała się Olimpia.

4. kolejka A-klasy

05.09.2015 godz. 17:00