Rewanż za zeszłoroczną porażkę

We wczorajszym spotkaniu pierwszej rundy Pucharu Polski Orzeł pewnie pokonał Liswartę Popów 4:1. Mecz był okazją do rewanżu za zeszłoroczną porażkę w I rundzie Pucharu (zwycięstwo Liswarty 4:1). Od początku spotkania Orzeł stwarzał okazje do zdobycia bramki. Pierwszy na listę strzelców wpisał się w 13 minucie Cezary Mazurkiewicz. Ten sam zawodnik miał szansę pięć minut później,jednak piłka poszybowała nad bramką. W 27. minucie z prawej strony boiska dośrodkował Łukasz Lechowski,piłka jednak przeleciała przez pole karne. Do piłki dopadł Sebastian Lachowski,który dograł do Cezarego Mazurkiewicza,który głową zdobył drugą bramkę. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy ponownie na listę strzelców wpisał się Mazurkiewicz-tym razem po dośrodkowaniu Adriana Stolarskiego. W 60 minucie padła czwarta bramka dla Orła. Cezary Mazurkiewicz prostopadle podał do Sebastiana Lachowskiego. Bramkarz zdołał obronić,jednak wobec dobitki Adriana Stolarskiego był bez szans. W ostatnich minutach było widać rozluźnienie w szeregach Orła,czego skutkiem była bramka na 4:1.

Druga runda Pucharu Polski jest zaplanowana na 9. września.

Bramki:

13' Mazurkiewicz 1:0
27' Mazurkiewicz 2:0
40' Mazurkiewicz 3:0
60' Stolarski        4:0
82' Liswarta         4:1

Skład: Szota, Lechowski (60' Jasnos), Kwaśniewski, Ryś, Jabłko, Lachowski, Marczyk, Idasz (46' Kos), Wyrwał (46' Stasik), Stolarski, Mazurkiewicz(65' Biedroń)