Spotkanie z beniaminkiem z Libidzy

W najbliższej kolejce,Orzeł podejmie u siebie Błękitnych Libidza. Nasz najbliższy rywal z dwoma punktami zajmuje 11. miejsce, Błękitni mogli mieć punkt więcej,jednak w meczu z Sokołem Wręczyca Wielka w drużynie Błękitnych brakowało młodzieżowca i remis 3:3 został zmieniony na 3:0 dla Sokoła. W minionej kolejce Błękitni ulegli Zniczowi Kłobuck 2:3.

Niewykluczone że w jutrzejszym spotkaniu w barwach Błękitnych zobaczymy Amadeusza Polaka. Były napastnik m.in. Znicza Kłobuck reprezentował barwy Orła od jesieni 2012 do wiosny 2014. Orzeł w ciągu ostatnich 10 lat sześć razy podejmował w lidzie Błękitnych, i pięć razy wychodził zwycięsko. Ostatni mecz z Błękitnymi obył się 2 czerwca 2012. Orzeł wygrał wówczas 5:0,przypięczętowując awans do Klasy Okręgowej. Wszystkie bramki zdobył Sebastian Lachowski,a sędzia był zmuszony zakończyć mecz w 30 minucie z powodu dekompletacji drużyny Błękitnych.

6. kolejka A-klasy

19.09.2015 godz. 16:30