1. kolejka - Warta Mstów

2466 dni. Tyle czasu upłynęło od naszego ostatniego spotkania na boisku w Kiedrzynie (11 listopada 2010, zwycięstwo 2:1 nad Gromem Miedźno). Spotkaniem z Wartą Mstów rozpoczynamy nie tylko nowy sezon,ale również wracamy na swój macierzysty obiekt. W porównaniu do minionego sezonu naszą kadrę wzmocnili :Adrian Pasieka (Victoria Częstochowa), Łukasz Ciecierski (Stradom Częstochowa), Dorian Matyja (Sokół Wręczyca Wielka), Piotr Kołodziejczyk (Warta Działoszyn), Jan Gładysz (Zieloni Żarki) oraz Mateusz Komorowski (Ajaks Częstochowa).

Miniony sezon Warta Mstów zakończyła na trzecim miejscu w pierwszej grupie spadkowej, unikając tym samym konieczności gry w barażu o utrzymanie. Bieżący sezon przynosi wiele zmian w regulaminie. Przede wszystkim w bieżącym sezonie w Klasie Okręgowej wystąpi 18 drużyn. Ponadto ostatnie dwie kolejki nie będą rozgrywane obligatoryjnie, oraz w meczu będzie można dokonać siedmiu zmian.

Ludowy Klub Sportowy Warta Mstów

Rok założenia: 1947
Strona internetowa: http://www.warta-mstow.pl/

Bilans spotkań w lidze (ostatnie 20 sezonów): 3 zwycięstwa - 0 remisów - 1 porażka, bilans bramkowy 9:9