Orzeł - Warta 4:2

Przy licznie zgromadzonej publiczności (240) wygraliśmy na inaugurację naszego boiska przy ulicy Zakopiańskiej. W swoim pierwszym meczu po powrocie do Klasy Okręgowej wygraliśmy z Wartą Mstów 4:2.

Pierwsze trafienie na nowym boisku zaliczył debiutant. W 22 minucie strzał Macieja Wolskiego obronił bramkarz Warty Marcin Marek,a do piłki najszybciej dopadł Jan Gładysz. W 37 minucie były zawodnik Zielonych Żarki zapoczątkował akcję którą bramką zakończył Maciej Wolski,jednak sędzia odgwizdał spalonego. Warta przebudziła się w końcówce pierwszej połowy,czego skutkiem był gol "do szatni" Damiana Kowalczyka.

Drugą połowę rozpoczęliśmy dobrze,czego efektem był faul na Sebastianie Lachowskim w polu karnym Warty. Jedenastkę na bramkę zamienił Maciej Wolski. Trzy minuty później po wrzutce z kolejnego rzutu rożnego najlepiej w polu karnym Warty odnalazł się Łukasz Lechowski wpisując się tym samym na listę strzelców. W 75 minucie swoje trafienie dołożył Mateusz Teodorczyk. Wynik ustalił siedem minut przed końcem Przemysław Nawizowski.

Orzeł Kiedrzyn - Warta Mstów 4:2 (1:1)