2. kolejka - Victoria Częstochowa

W bieżącym sezonie Klasy Okręgowej zmierzą się ze sobą niemal wszystkie częstochowskie kluby piłkarskie. Przed nami pierwszy z derbowych pojedynków- mecz z Victorią Częstochowa. Klub który w bieżącym roku świętuje swoje 95-lecie od pięciu sezonów występuje na szóstym szczeblu rozgrywek. W zeszłym tygodniu Victoria uległa na wyjeździe innemu beniaminkowi Orłowi Babienica/Psary 1:0.

Klub Sportowy Victoria Częstochowa

Rok założenia: 1922
Strona internetowahttp://victoria-czestochowa.pl/

Bilans oficjalnych spotkań (ostatnie 20 lat): 4 zwycięstwa- 2 remisy - 5 porażek, bilans bramkowy 14:21