Victoria - Orzeł 0:2

W pierwszym tegorocznym spotkaniu derbowym wygraliśmy na wyjeździe z Victorią Częstochowa 0:2.
Już w piątej i ósmej minucie po dośrodkowaniach z rzutów wolnych stanęliśmy przed szansą objęcia prowadzenia,jednak oba strzały obronił bramkarz Victorii Michał Bruś. W 21 minucie po błędzie Marcina Kwaśniewskiego swoją szansę miała Victoria,jednak interwencją popisał się Karol Kuczera. Trzy minuty później do rzutu wolnego podszedł Mateusz Jabłko,a Jan Gładysz najlepiej odnalazł się w polu karnym gospodarzy otwierając tym samym wynik spotkania. Minutę później było już 2:0,jednak sędzia odgwizdał spalonego. W pierwszej połowie Victoria miała jeszcze jedną dobrą okazję,jednak wynik nie uległ zmianie.

W 52 minucie do długiego podania doszedł Maciej Wolski,wycofał piłkę do Mateusza Teodorczyka,który podwyższył wynik. Mimo jeszcze kilku okazji z obu stron,żadna z drużyn nie zdobyła już bramki.
W środę rozegramy mecz pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu. Naszym przeciwnikiem będzie LKS Kamienica Polska. Pierwszy gwizdek o 17:15.

Victoria Częstochowa - Orzeł Kiedrzyn 0:2 (0:1)