19. kolejka - Pogoń Blachownia

Z powodu obfitych opadów deszczu nie udało się w minionym tygodniu rozegrać spotkania z Sokołem Wręczyca Wielka. Po tygodniowej przerwy,przyszła pora na wyjazdowe spotkanie z Pogonią Blachownia. W ostatniej kolejce Pogoń uległa Zniczowi Kłobuck 1:0. Jutrzejsze spotkanie może mieć wpływ na udział w grupie mistrzowskiej,gdyż zespół z Blachowni zajmuje szóste miejsce z punktem straty do Orła. Jesienią górą był Orzeł,który wygrał 5:0.
Po ponad roku przerwy Orła poprowadzi Łukasz Lechowski. Nasz pomocnik zastąpił na stanowisku trenera Konrada Wilka.

Klub Sportowy Pogoń Blachownia

Rok założenia: 1924
Strona internetowa: [LINK]

Orzeł w tym sezonie na wyjeździe: 4 zwycięstwa - 0 remisów - 5 porażek
Pogoń w tym sezonie u siebie: 4 zwycięstwa - 3 remisy - 2 porażki

Historia spotkań w lidze (ostatnie 18 lat): 2 zwycięstwa - 1 remis - 8 porażek. Bilans bramek 18:33

Ludowy Klub Sportowy Błękitni Libidza Rok założenia:1965 Strona internetowa: [LINK] Największy sukces: Gra w A-klasie Orzeł w tym sezonie na wyjeździe: 4 zwycięstwa - 0 remisów - 4 porażki Błękitni w tym sezonie u siebie: 3 zwycięstwa - 1 remis - 4 porażki Historia spotkań w lidze (ostatnie 18 lat): 6 zwycięstw - 0 remisów - 1 porażka, bilans bramek 19:7 17. kolejka A-klasy Błękitni Libidza - Orzeł Kiedrzyn 02.04.16, godz.17:00 Libidza, ul.Pokrzyńskiego 1 (http://orzelkiedrzyn.futbolowo.pl)