Juniorski raport #1

W bieżącym sezonie do rozgrywkach młodzieżowych zostały zgłoszone trzy drużyny Orła: juniorzy młodsi (roczniki 1999-2001), młodziki (2004-2006) oraz żaki (2007-2008). W cotygodniowym raporcie będziemy przedstawiać rezultaty naszych młodzieżowców.

Juniorzy Starsi

Najstarsza grupa młodzieżowa rozegrała już trzy mecze ligowe. W pierwszej kolejce juniorzy okazali się minimalnie lepsi od Jury Niegowa wygrywając 4:3. Zwycięskiego gola zdobył w 58 minucie Tomasz Biedroń,który ma za sobą już epizody w drużynie seniorów. Druga kolejka została nietypowo rozegrana w środę 2. września. W meczu z Zielonymi Żarki padł remis 3:3. Natomiast w minioną niedzielę Orzeł został rozgromiony przez juniorów Warty Mstów. Drużyna z Mstowa wygrała aż 10:1.

W meczu czwartej kolejki Orzeł podejmie na wyjeździe Polonię Poraj. Mecz jest zaplanowany na 13 września. Początek o godzinie 11.

Młodziki

Początkowo w rozgrywkach młodzików miało brać udział pięć drużyn,jednak po wycofaniu się rezerw Znicza Kłobuck zostały cztery ekipy. Terminarz nie uległ korekcie,co oznacza że co tydzień będą pauzować dwie drużyny. W pierwszej kolejce młodziki Orła uległy Liswarcie Krzepice 5:1. Tydzień później lepszy okazał się Płomień Czarny Las wygrywając 3:0.

Najbliższy mecz młodzików już w sobotę (12.09.). Będzie to rozegrane awansem spotkanie szóstej kolejki z Liswartą Krzepice. Początek meczu o godzinie 11. Mecz odbędzie się na boisku przy ul.Gruszowej 64.

Żaki

Najmłodsza grupa nie rozegrała jeszcze spotkań. Rywalizacja w grupie żaków będzie odbywać się w formie czterech turniejów. Pierwszy z nich w poniedziałek 14 września.