Przed sobotnią piątą kolejką

W piątej kolejce naszym rywalem będzie Naprzód Ostrowy. Zespół z Ostrów w dotychczasowych czterech spotkaniach nie zdobył ani jednego punktu. W minionej kolejce Naprzód uległ Zniczowi Kłobuck 4:1. Jedyną bramkę zdobył Jerzy Chłód. 41-letni napastnik miał swój epizod w Orle. W debiutanckim sezonie w Klasie Okręgowej (2002/2003) zdobył on najwięcej bramek z drużyny Orła - 16.

W ostatnim dziesięcioleciu Orzeł cztery razy mierzył się z Naprzodem w rozgrywkach ligowych. Zaledwie raz Orzeł wygrał ligowy mecz z zespołem z Ostrów. To właśnie Naprzód był jedyną drużyną w sezonie 2011/2012,która wygrała ligowy mecz z Orłem.

Z Naprzodem, Orzeł mierzył się już w pierwszym sparingu przed sezonem. Orzeł wygrał wówczas 2:6. Bramki dla ostrowian zdobyli wspomniany wcześniej Jerzy Chód oraz Marcin Pełka,a dla Orła trafiali Cezary Mazurkiewicz (3 razy),Robert Jędrzejczyk, Adrian Stolarski oraz Tomasz Biedroń.

5. kolejka A-klasy

12.09.2015 godz. 17:00