Zmagania w Pucharze czas zacząć

Dzisiejszym meczem z Sokołem Olsztyn w Pucharze Polski Orzeł oficjalnie zainauguruje sezon 2015/2016.

W czasie okresu przygotowawczego Orzeł rozegrał 4 sparingi,z czego wygrał 3 (z Naprzodem Ostrowy, Błękitnymi Libidza oraz Płomieniem Kuźnica Marianowa). W ostatnim test-meczu Orzeł minimalnie uległ Sparcie Nowa Wieś.

Niewiele zmieniła się kadra. W zespole zostali wszyscy podstawowi zawodnicy z minionego sezonu. Dodatkowo do Orła po rocznym pobycie w Pilicy Koniecpol wraca Mateusz Jabłko.

W ostatnich 15 latach Orzeł mierzył się z Sokołem jedynie w drugiej grupie A-klasy. Z sześciu spotkań Orzeł wygrał jedynie raz,dwa razy był remis,a trzy razy górą był Sokół. Czy dzisiaj w swoim oficjalnym debiucie nowy trener- Konrad Wilk przełamie tą serię?

Sokół Olsztyn - Orzeł Kiedrzyn
07.08.2015 , godz. 17:00